Menu
Your Cart
Havale/EFT Ödeme %4 İNDİRİM!

Macunlar

Aksu Vital Günlük Ekstlı Çocuk MacunuAksuVital Günlük Ekstraktlı Çocuk Macunu Nedir? Aksu Vital Günlük Ekstraktlı Çocuk Macunu, Ham Bal, Portakal Konsantresi, Dut Pekmezi, Polen, Dut pekmezi, Günlük (Liquidambar orientalis) Günlük Ekstraktı (Liquidambar orientalis) gibi önemli etken madde ve bi..
190,00 TL Kdv Hariç:190,00 TL
Aksu Vital Kudret Narı Ekstraklı macun 300 g. KUDRET NARI EKSTRAKTLI MACUN Kudret Narı Ekstraktlı Macun Nedir? Aksuvital Kudret Narı Ekstraktlı Macun içeriğinde bulunan; kudret narı, propolis, polen, günlük (sığla ağacı), mayıs papatyası ve melisa gibi bitkilerle özel ve güçlü bir kar..
245,00 TL Kdv Hariç:245,00 TL
Aksu Vital Zencefil Ekstratlı MacunZENCEFİL EKSTRAKTLI MACUN- OKALİPTUS İLAVELİ Zencefil Ekstraktlı Macun (Okaliptus İlaveli) Nedir? Aksuvital Zencefilli Macun içeriğinde bulunan okaliptüs, propolis, meyan kökü, tarçın, zerdeçal, hatmi çiçeği, bamya çiçeği ve ham bal ile harmanlanmış güçlü bir ..
200,00 TL Kdv Hariç:200,00 TL
Vital Home Kudret Narı Zeytinyağlı 250 GrDoğada yetişen birçok sebze ve meyvenin insan sağlığına önemli ölçüde katkıları vardır. Doğanın insanlığa armağanı sebze, meyveler adeta her derde deva olabilmektedir. Kudret narı meyvesi de bu mucizevi besinlerden biridir.Kudret narı meyve olarak tüketilebil..
245,00 TL Kdv Hariç:245,00 TL
Datça Acıbadem Macunu 240grDatça Acıbadem Macunu 240 gr ile akciğerleriniz için detoks etkisi yaratın. Sadece akciğerler değil tüm vücutta toksinleri atmanıza yardım eder. Akciğerlerin toksinlerle dolması dolayısı ile oluşan rahatsızlıkların giderilmesine destek olur.Özellikle, sigara ile eşlik eden..
140,00 TL Kdv Hariç:140,00 TL
Mecitefendi Bitkisel Karışımlı Enginarlı Macun 400grKaraciğeri Temizleyen Doğal Kür: Enginar MacunuOrganik beslenmeye önem verenlerin mutfağından eksik etmediği enginar, pek çok şekilde tüketilmektedir. Karaciğer sağlığı konusundaoldukça etkili sonuçlar veren bu besin, hem suyu hem de yapraklar..
110,00 TL Kdv Hariç:110,00 TL
Mecitefendi Bitkisel Karışımlı Havlıcanlı Macun 400 GrHavlıcanın faydaları nelerdir?Havlıcan, doğal bir ağrı kesici etkisi gösteriyor.Özellikle romatizma ve eklem ağrılarını en aza indiriyor.Ödem söktürücü etkiler gösteriyorVücutta ödeme bağlı oluşan şişkinliklerin yok olmasını sağlıyor.İdrar söktür..
120,00 TL Kdv Hariç:120,00 TL
Themra Ballı Harnuplu Macun Erkeklerde cinsel gücü arttırır, iktidarsızlık ve sertleşme sorununu giderir, sperm sayısını çoğaltır. Kadınlarda adet dönemlerini ve yumurtlamayı düzene sokar ve yumurtayı güçlendirir. Erkek ve kadınlarda hormonal sistemin düzene girmesini sağlar. Enerji verici yapı..
110,00 TL Kdv Hariç:110,00 TL
Themra Ballı Kudret Narı 420grDoğaldır, kimyasal madde içermez. Iiçeriğinde kimyasal koruyucu yoktur. Içerik: süzme(çiçek)bal(%45), glikoz şurubu, kudret narı(%2), dut pekmezi, karabuğday, rezene, üzerlik tohumu, anason, zencefil, beyaz hardal, okaliptus yaprağı, kokulu sumak, funda, biberiye, mersi..
119,00 TL Kdv Hariç:119,00 TL
Themra Ballı Propolisli Macun PROPOLİS NEDİR? PROPOLİSİN FAYDALARI NELERDİR?Propolis Nedir?Propolis, arıların bitki öz suları ile kendi balmumlarını karıştırarak oluşturdukları yeşilimsi kahverengi yapışkan maddedir. Ancak bal ile aynı şey değildir. Arı üretimini kovanını kaplamak amacıyla yapa..
129,00 TL Kdv Hariç:129,00 TL
Themra Enginarlı Macun Enginar Macunu Nedir?Enginar macunu, enginar suyunun bal ya da şeker ile karışmasından meydana gelen kıvamlı koyu renkli bir besin maddesidir.Sağlık için sayısız faydaları bulunan bu macun, düzenli tüketildiğinde ilaç kadar etkili olmaktadır.Enginar macununun ilaç olmadığ..
105,00 TL Kdv Hariç:105,00 TL
Black Natural İçolon Probiyotik Macun 240 gr, bir probiyotik takviye ürünüdür. Probiyotikler, sindirim sisteminde faydalı mikroorganizmalar olan "iyi bakteriler" dir. İnsan vücudu için önemli olan bu bakteriler, sindirim sisteminin sağlıklı işleyişini destekler.Black Natural İçolon Probiyotik Macun,..
160,00 TL Kdv Hariç:160,00 TL
Bulls Epimedyumlu Ginsengli Macun 240 gr
ÇOK SATAN
Bulls Epimedyumlu Ginsengli Macun 240 grBulls Epimedyumlu Ginsengli Macun, cinsel performansı artırmak ve enerji seviyelerini yükseltmek için formüle edilmiş bir üründür.İçeriğindeki epimedyum, ginseng ve diğer bitkisel özler, libido ve seksüel gücü destekler. Ayrıca, vücutta enerji düzeylerini artı..
90,00 TL Kdv Hariç:90,00 TL
ÇAM KOZALAK MACUNU FAYDALARI. Akciğerlerin temizlenerek daha fazla oksijen depolamasına yardımcı olur. Öksürük, nefes darlığı, KOAH, astım, bronşit gibi hastalıklarda kalıcı olarak iyileşme sağlar. Bağışıklığı artırarak, hastalık ve enfeksiyonların önüne geçer...
100,00 TL Kdv Hariç:100,00 TL
Kan şekerini düşürür; şeker hastalığının tedavisini kolaylaştırır. Damarların genişlemesini sağlar. Kanın akıcılığını arttırır, dolaşımı hızlandırır, damar içi pıhtılaşmaları engeller, kalp krizi ya da felç geçirmeye neden olacak damar tıkanıklıklarını önler...
200,00 TL Kdv Hariç:200,00 TL
Bağışıklık sistemini güçlendirir ve hastalıklara karşı koruyucu etki sağlar.Antioksidanlar içerir ve serbest radikallerle savaşarak hücre hasarını azaltır.Sindirim sistemini düzenler ve sindirim sağlığını destekler.Anti-inflamatuar özelliklere sahip olabilir ve iltihaplanmayı hafifletebilir.Bitkisel..
79,00 TL Kdv Hariç:79,00 TL
Çiçek Balı, Polen, Arı Sütü, KeçiboynuzuPekmezi, Propolis, L-Ornitin, Histidin, Kolostrum, Kalsiyum Glukonat, L-Triptofan, Çinko Glukonat, Askorbik Asit (CVitamini), Kakao.Kullanım Bilgisi2-4 yaş için günde 1 defa 1/2 çay kaşığı,4-10 yaş için günde 1 defa 1 çay kaşığı,10 yaş üstü için günde 2 defa 1..
210,00 TL Kdv Hariç:210,00 TL
Zühre Ana Kozalak MacunuZühre Ana®️ Kozalak Macunu Güneş ışığından uzak tutunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde ve kendi ambalaj içerisinde saklayınız.Kullanım BilgisiYetişkinler için günde 2 tatlı kaşığıİçindekilerKozalak, Günlük, Sakız (Çam), Zerdeçal, Zencefil..
220,00 TL Kdv Hariç:220,00 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)