Menu
Your Cart
Havale/EFT Ödeme %4 İNDİRİM!

Şampuan

Dermadoax Sedef Egzama Seti Katran şampuanıSedef ve egzama gibi cilt rahatsızlıklarının tedavisine yardımcı olmak için tasarlanmış bir settir.Bu setin içinde bulunan Katran Şampuanı, özel olarak formüle edilmiş bir şampuan olup, cildi yatıştırmaya ve sedef ve egzama gibi cilt problemlerinin neden ol..
600,00 TL Kdv Hariç:600,00 TL
Mecid Efendi Lavantalı ŞampuanMecid Efendi Lavantalı Şampuan, saçları nazikçe temizlemeye ve saç derisini rahatlatmaya yardımcı olabilir.Lavanta'nın hoş ve rahatlatıcı kokusu, duyusal bir deneyim sunabilir ve saç yıkama sürecini daha keyifli hale getirebilir.Ayrıca, lavanta bitkisi anti-inflamatuar ..
119,00 TL Kdv Hariç:119,00 TL
Mecid Efendi Sarımsaklı Şampuan, saç bakımı için özel olarak formüle edilmiş bir üründür.Sarımsak özü içeren bu şampuan, saç derisini beslerken saçları güçlendirir ve saç sağlığını destekler.Sarımsağın doğal özellikleri, saç derisindeki kepeklenmeyi azaltmaya yardımcı olurken, saç köklerini güçlendi..
135,00 TL Kdv Hariç:135,00 TL
Mecid Efendi Zeytinli Şampuan, saç bakımı için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Zeytinyağı içeren bu şampuan, saçları temizlerken aynı zamanda besleyici ve nemlendirici etkiler sağlar.Zeytinyağı, saçları güçlendirir ve saç köklerini besler. Saçın doğal parlaklığını artırırken, kırılmaları ve..
129,00 TL Kdv Hariç:129,00 TL
Mecitefendi Ardıç Katranlı Şampuanİçerdiği özel bileşenlerle saçınıza ve saç derisine gerekli olan bakımı göstereceksiniz...Paraben,Silikon,Hayvansal ürün,Alkol,Jelatin içermez...
105,00 TL Kdv Hariç:105,00 TL
Mecitefendi Argan Şampuanıİçerdiği özel bileşenlerle saçınıza ve saç derisine gerekli olan bakımı göstereceksiniz...Paraben,Silikon,Hayvansal ürün,Alkol,Jelatin içermez...
105,00 TL Kdv Hariç:105,00 TL
Mecitefendi At Kuyruğu Şampuanıİçerdiği özel bileşenlerle saçınıza ve saç derisine gerekli olan bakımı göstereceksiniz...Paraben,Silikon,Hayvansal ürün,Alkol,Jelatin içermez...
125,00 TL Kdv Hariç:125,00 TL
Mecitefendi Ballı Şampuan..
80,00 TL Kdv Hariç:80,00 TL
Mecitefendi  Çam Terebentli ŞampuanSaç dökülmesi, kepek, kaşıntı gibi saç ve saç derisi sorunlarını hafifletmek amacıyla kullanılır. Çam terebentin yağı, saç derisindeki mikropları ve mantarları etkisiz hale getirirken, saç foliküllerini güçlendirebilir ve saçın sağlıklı bir şekilde büyüme..
80,00 TL Kdv Hariç:80,00 TL
Ardıç Katranı Özü ve Kükürt İçeren Bitkisel Şampuan içeriğindeki ardıç katranı, bir ağaç çeşidi olan, ardıçtan elde edilen ardıç katranı ve ardıç katranı yağı, deri sorunlarında kullanılan maddelerdir.Ardıç Katranı ağacı, 1m yüksekliğinde, kırmızı ve yuvarlak meyveleri olan bir ağaçtır.Ardıç katranı..
129,00 TL Kdv Hariç:129,00 TL
Ardıç, dünyanın çok ülkesinde yetişen bir ağaçtır. Tıpta ve ilaç sanayisinde sıkça kullanılır. Ardıç meyvesi cilt ve saç için çok kıymetli bir meyvedir.Ardıç özü, saçlarda arındırıcı olarak etkilidir. Saçlar için harika bir temizleyicidir.Özellikle kepeklenme gibi saç köklerindeki dermatit sorunları..
75,00 TL Kdv Hariç:75,00 TL
Softem Argan Özlü ŞampuanArgan Yağlı Saç Bakım Şampuanı içeriğindeki argan yağı, Fas'a özgü argan ağaçlarında yetişen meyvelerin çekirdeklerinden elde edilen bitkisel bir yağdır. Dünyada mutfak, kozmetik ve tıbbi uygulamalar için argan yağı kullanılmaktadır.Tüm dünyada bilinen sağlık yararları sebeb..
75,00 TL Kdv Hariç:75,00 TL
Bitkisel Keratin Özlü Şampuan içeriğindeki keratin, insanların cildinde, saçlarında, dişlerinde, tırnaklarında doğal olarak bulunan bir maddedir. Eksikliğinde ciltte solgunluk, saçlarda mat görünüm dökülme, cansızlaşma, kırılma gibi problemler görülebilir.Saçın canlı görünmesini sağlayan keratin mad..
75,00 TL Kdv Hariç:75,00 TL
Isırgan Özlü Şampuanın içeriğindeki ısırgan otu, ısırgangiller ailesinden bir bitkidir. Köklü ve çiçekli bir yapısı vardır. Ülkemizin hemen hemen her bölgesinde yetişen ısırgan otu, sahip olduğu besin değeri yüksek bir bitkidir.Isırgan otu antioksidan etkisi sebebiyle saç ve deri üzerinden çok oluml..
75,00 TL Kdv Hariç:75,00 TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)