Menu
Your Cart
Havale/EFT Ödeme %4 İNDİRİM!

Yörük Lokman

Afyon Yayla Cevizi İnce Kabuk 500 grCevizin Faydaları:Bir dizi vitamin içeren ceviz; iyi yağlar, folik asit, demir ve potasyum açısından zengindir...
150,00 TL Vergiler Hariç:150,00 TL
Bitter Kakao Toz Sadece kakao çekirdeklerinden çekilen saf ham kakaodur. İçerisinde herhangibir koruyucu yada katkı maddesi içermemektedir.Kakao Nedir?“Tanrıların Yiyeceği” anlamına gelen kakao kelimesi bu iddialı tanımın hakkını tam anlamıyla vermektedir. Kakao sonradan toz haline getirilse de özün..
35,00 TL Vergiler Hariç:35,00 TL
Çankırı Toz Kaya Tuzu kaya tuzu çeşitleri arasında yer alan toz haldeki sofra tuzu kolaylıkla kullanılır. Yemek ve salatalarda yaygın kullanılır.Sipariş vermeniz durumunda 1 Adet 1 Kg'lık Çankırı Kaya Tuzu gönderilir.Faydaları;Vücudun tuz ihtiyacını karşılar.Metabolizmayı hızlandırır.Açlık hiss..
20,00 TL Vergiler Hariç:20,00 TL
Eğir KöküEğir kökü, tohumlarından silymarin adı verilen bir bileşik içerir. Silymarin, antioksidan özelliklere sahip bir flavonoiddir ve karaciğer sağlığı üzerinde faydalı etkilere sahiptir.Karaciğerdeki zararlı maddelerin atılımını hızlandırır, karaciğer hücrelerini korur ve yeniler.Eğir kökü ayrıc..
50,00 TL Vergiler Hariç:50,00 TL
Filiskin 50 grKalbi ve mideyi kuvvetlendirir.Tohumları kaynatılıp içilirse uçuğa ve idrar tutukluğuna fayda sağlar.Erkeklik kuvvetini artırır.Bedende oluşan spazmik ağrıları ve ruhsal endişeleri giderir.Mide ve bağırsaklarda şişkinlik oluşturan gazları söktürür.Sindirimi kolaylaştırır...
20,00 TL Vergiler Hariç:20,00 TL
Gül HatmiHatmi çiçeği halk arasında "kuru öksürük" olarak tabir edilen ve bir türlü bitmek bilmeyen o öksürüğe çare olmasıyla biliniyor. Aynı zamanda grip, nezle, soğuk algınlığı gibi hastalıkların iyileşme sürecini hızlandırıyor.Bu özelliğinin yanında kendisi gastrit reflü gibi çeşitli mide rahatsı..
32,00 TL Vergiler Hariç:32,00 TL
Öksürüğü hafifletir: Hatmi kökü, öksürük ve bronşit gibi solunum yolu enfeksiyonlarına karşı etkilidir. Öksürük şuruplarının temel bileşenlerinden biridir.Boğaz ağrısını giderir: Hatmi kökü, boğaz ağrısı ve tahrişine karşı etkilidir. Boğaz spreyleri, gargara solüsyonları ve öksürük şuruplarının için..
32,00 TL Vergiler Hariç:32,00 TL
Havaciva 40 grİdrar yolu enfeksiyonlarına karşı korur: Havacıva bitkisi, idrar yolu enfeksiyonlarına karşı etkilidir.Mesane enfeksiyonları, böbrek enfeksiyonları ve prostatit gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılır.İshal ve kabızlığı giderir: Havacıva bitkisi, sindirim sistemi sorunlarını ..
20,00 TL Vergiler Hariç:20,00 TL
Hayıt Tohumu 100 grSindirim sistemi sağlığını destekler: Hayıt tohumu, sindirim sistemi sağlığına faydalıdır. İştahı artırır, gaz ve şişkinlik gibi sindirim problemlerini giderir. Ayrıca, hazımsızlık, mide krampları ve diğer sindirim sorunlarının tedavisinde kullanılır.Solunum yolu rahatsızlıklarına..
15,00 TL Vergiler Hariç:15,00 TL
Hidiba Kara 50 grKemik, kas gelişimini destekler ve kan şekerini dengeler.Sindirim sistemini düzenler.Zayıflamaya yardımcı olur.Cilt hastalıkların oldukça iyi gelir.Tansiyonu dengeler.Kansızlıkla ilgili sinirleri yatıştırır...
29,00 TL Vergiler Hariç:29,00 TL
Himalaya Tuzu Pembe Tane 1 Kg Dökme Himalaya tuzu pembe; aşırı basınç altında kalarak kristalleşir ve rengi pembeye dönüşür. Katıksız tuz çeşididir. Yemeklere lezzet katar.Sipariş vermeniz durumunda 1 Adet 1 Kg'lık Himalaya Tuzu Pembe Tane gönderilir.Faydaları;Bakterileri öldürür.Yüksek oranda miner..
35,00 TL Vergiler Hariç:35,00 TL
Hindistan Cevizi 1 KgYörük LokmanHindistan cevizi, palmiyegiller familyasından tropik bölgelerde yetişen meyvesi yenen bir palmiye türü. Tropik bölgelerde yetişen bitkinin,tam olgunlaşmış meyvelerinin rendelenmiş halidir.Hindistan cevizi karbonhidratlar açısından zengindir çok etkili ve fazla miktar..
20,00 TL Vergiler Hariç:20,00 TL
Hünnap (İthal) 500 grHünnap, Rosaceae (gülgiller) familyasına ait Cornus mas adlı ağaç türünün meyvesidir.Hünnap ağacı, genellikle Güney Avrupa, Batı Asya ve Kuzey Afrika'da doğal olarak yetişir.Meyvesi, genellikle kırmızı renkte ve oval şekildedir. Hünnap meyvesi tatlı-tatlımsı, hafif ekşi bir lezz..
70,00 TL Vergiler Hariç:70,00 TL
Ihlamur Çiçeği 100 grSindirim sistemine faydaları: Kara hindiba bitkisi, hazımsızlık, şişkinlik, gaz ve kabızlık gibi sindirim sorunlarını hafifletmeye yardımcı olabilir. Bu bitkinin kök ve yaprakları, safra salgısını artırarak sindirim enzimlerinin üretimini artırır.Karaciğer sağlığına faydaları: K..
89,00 TL Vergiler Hariç:89,00 TL
Ihlamur Yaprağı 100 grUyku kalitesini artırma: Ihlamur yaprağı, sakinleştirici ve gevşetici özellikleri nedeniyle uyku kalitesini artırmaya yardımcı olabilir. Yatmadan önce 1 fincan ıhlamur çayı içmek, uykuya geçişi hızlandırabilir ve daha rahat bir uyku sağlayabilir.Stres ve anksiyeteyi azaltma: Ih..
60,00 TL Vergiler Hariç:60,00 TL
Isırganotu Küçük 50 grAntioksidan, anti ülser, mikrobiyal ve ağrı kesici özelliğe sahiptir. Kanı toksinlerden arındırır.Kan hücrelerini yeniler. İdrar söktürücüdür, idrar yolları hastalıkları ( erken dönem prostat kanseri) tedavisinde etkilidir...
29,00 TL Vergiler Hariç:29,00 TL
İzmir Bilya Kekiği 100 grAntioksidan etkisi: İzmir Bilya Kekiği, antioksidan özellikleri nedeniyle hücre hasarını önler ve kansere karşı koruma sağlar.Solunum yolları sağlığı: İzmir Bilya Kekiği, solunum yolu enfeksiyonlarının tedavisine yardımcıdır. İçeriğindeki uçucu yağlar, öksürük ve bronşit gib..
20,00 TL Vergiler Hariç:20,00 TL
Kakao Dökme Toz 1 Kg Yörük LokmanPasta, kurabiye, krema, kek ve sıcak içecekler dahil olmak üzere birçok tatlı ve unlu mamulü yapımında kullanabilirsiniz. Mükemmel rengi ve eşsiz kakao kokusu ile tatlılarınıza kakao lezzeti sunmaktadır.Ürün Özellikleriİçindekiler : Yağı azaltılmış alkalize kaka..
35,00 TL Vergiler Hariç:35,00 TL
Karabaş Otu 100 gr Karabaş otu, Eklem ağrısı, romatoid artrit ve diğer inflamatuar durumların hafifletilmesine yardımcı olabilir.Sindirim sağlığı: Karabaş otu, sindirim sistemini destekleyebilir ve sindirim sorunlarının giderilmesine yardımcı olabilir. Özellikle mide bulantısı, gaz ve sindirim ..
25,00 TL Vergiler Hariç:25,00 TL
Karbonat AçıkKarbonat: Çok Amaçlı Kullanımı, Neye İyi Gelir?Mutfakta tariflere eklenmesi amacıyla bulundurulan karbonat, aslında birçok yarara sahip önemli bir üründür. Doğru yöntemler ile kullanıldığı zaman dişlerden cilt bakımına kadar farklı alanlarda etki gösterir. Ne kadar sıklıkla ve ne miktar..
10,00 TL Vergiler Hariç:10,00 TL
Karışık Renkli Pasta Süsü 1000 gr Pasta SüsüRenkli küçük şekerlerdir.Kek, pasta ve tatlılarda süsleme ve dekoratif malzeme olarak kullanılabilir.Muhafaza ŞekliSerin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz...
60,00 TL Vergiler Hariç:60,00 TL
Keten TohumuKeten Tohumu Nasıl Kullanılır?Keten tohumunu, öğütülmüş olarak tüketmek önemlidir. Keten tohumu bütün halde tüketildiğinde sindirilmeden bağırsaktan geçtiği için fayda sağlamayabilir. Bunların dışında besin takviyesi olarak tercih edilen keten tohumunun birçok formu bulunur. Kanserden ko..
16,25 TL Vergiler Hariç:16,25 TL
Kınakına KabuğuKına kabuğunun içinde doğal bir boya pigmenti olan "Lawsone" bulunmaktadır. Bu pigment saça sürüldüğünde saçın rengini değiştirir. Özellikle kızıl tonlarında bir renk elde etmek için tercih edilir. Kına kabuğu ayrıca vücudu soğuktan korumak, cildi nemlendirmek ve sıkılaştırmak için de..
50,00 TL Vergiler Hariç:50,00 TL
Kiraz ağacının saplarından yapılan bir bitki çayıdır. Kiraz ağacı, dünya genelinde yetiştirilen bir meyve ağacıdır ve kirazların yanı sıra kiraz sapları da sağlıklı bir bitki kaynağıdır.Kiraz sapının yararları ve kullanımı:Antioksidan özellikleri: Kiraz sapı, antioksidan özelliklere sahip olan doğal..
20,00 TL Vergiler Hariç:20,00 TL
Kuşburnu 1 kgKuşburnu, C vitamini açısından zengindir ve bağışıklık sistemini destekler.Antioksidan özelliklere sahip olan kuşburnu, serbest radikallerle savaşarak hücre hasarını azaltabilir.Lif içeriğiyle sindirim sağlığını destekler ve sindirim sistemini düzenler.Kan basıncını düşürmeye yardımcı o..
79,00 TL Vergiler Hariç:79,00 TL
Limon Tuzu İnce Toz 1 KGKullanım AlanıŞeker, şekerleme, bira ve reçel üretiminde ph düşürmek için kullanılırSebze ve meyvelerin kararmasını, kahverengiye dönmesini engellemek için kullanılırŞaraplarda kullanımı bakter, mantar ve küf oluşumunu engellerDondurma, şerbet, jöle, dondurulmuş patates, balı..
21,25 TL Vergiler Hariç:21,25 TL
Magnezyum Sülfat ( İngiliz Tuzu ) İngiliz tuzu bünyesinde kükürt, oksijen ve magnezyum gibi maddeler barındıran bir inorganik tuz çeşididir.Tıpkı kaya tuzuna benzese de içerik açısından çok daha farklı bir tuz çeşidi. Halk arasında acı tuz olarak da kendine isim bulan İngiliz tuzu günümüze kada..
80,00 TL Vergiler Hariç:80,00 TL
Meyan kökü, tıbbi amaçlarla kullanılan bir bitkidir ve birçok faydası bulunmaktadır. İşte meyan kökünün bazı faydaları:İltihap önleyici özellikler: Meyan kökü, içerdiği aktif bileşikler sayesinde vücuttaki iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olabilir. Bu nedenle, romatoid artrit gibi iltihaplı hastalı..
15,00 TL Vergiler Hariç:15,00 TL
Mide Dostum 150GrMide hastalıkların da ( ülser reflü gastrit) çok etkilidir. Mide ve bağırsaktaki yaraları iyileştirir...
500,00 TL Vergiler Hariç:500,00 TL
Mısır Püskülü 100 grDiüretik etkisi: Mısır püskülü, idrar söktürücü özelliklere sahiptir ve vücutta idrar oluşumunu artırabilir. Bu nedenle, idrar yolu enfeksiyonlarının tedavisine yardımcı olabilir ve vücutta ödem veya şişkinliği azaltmaya yardımcı olabilir.İdrar yolu sağlığı: Mısır püskülü, idrar ..
29,00 TL Vergiler Hariç:29,00 TL
Yörük Lokman1.kalite Muhabbet Kuşu Yemi..
35,00 TL Vergiler Hariç:35,00 TL
Nescafe Gold 1 KG Ürün AçıklamasıÖzel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları :Serin,kuru ve güneşsiz yerde muhafaza edilmelidir.Detaylı Ürün Bilgisi :Nescafe gold kahve, kavrulan özel kahve çekirdeklerinin küçük parçalara ögütülmesiyle elde edilir. bu sayede içerisindeki kahve aromasinin tamami di..
60,00 TL Vergiler Hariç:60,00 TL
Nescafe Süt TozuTüketicilerin kendi damak zevklerine uygun olan kahveyi hazırlamalarını kolaylaştıran Nescafe süt tozu, istenilen oranda kullanılarak sert, orta içimli ve yumuşak bir kahve hazırlanmasını sağlıyor...
25,00 TL Vergiler Hariç:25,00 TL
Okaliptüs, Avustralya'ya özgü bir ağaç cinsidir. Aynı zamanda bu ağacın yapraklarından elde edilen uçucu yağa da okaliptüs yağı denir. Okaliptüs ağacının yaygın olarak bilinen özelliği, yapraklarında bulunan uçucu yağlar sayesinde karakteristik bir kokuya sahip olmasıdır.Okaliptüs yağı birçok farklı..
15,00 TL Vergiler Hariç:15,00 TL
Portakal KurusuPortakal kurusu  doğal, koruyucu veya katkı maddesi içermez, şeker ilavesizdir.Ara öğünlerinizde atıştırmalık olarak kullanabilirsiniz.Kuru portakal dilimlerini çay ve kahvelerinizin yanında çerez olarak tüketebilirsiniz.Kurutulmuş portakal dilimlerini sağlıklı atıştırmalık olara..
50,00 TL Vergiler Hariç:50,00 TL
Sığla Yağının FaydalarıAğrıyı Dindirir.İltihapları Temizler.Strese İyi Gelir.Uyku Sorunlarını Giderir.Kanamayı Durdurur.Sindirimi Rahatlatır.Cildi Besler ve Yeniler.Zihin Açar...
160,00 TL Vergiler Hariç:160,00 TL
Sığır Kuyruğu Çiçeği 100 gr..
20,00 TL Vergiler Hariç:20,00 TL
Faranjit, bademciklere, öksürüğe faydalıdır...
109,00 TL Vergiler Hariç:109,00 TL
Susam Çiğ - 1 KgSABAHLARI BİR KAŞIK SUSAMIN FAYDALARISusam, kalsiyum açısından zengin bir besindir. Kemiklerimizin daha güçlü ve sağlıklı olmasını sağlayan en iyi tohumlardan biridir. Kalsiyum zengini bir yiyecek olan susam, aynı zamanda manganez; magnezyum, çinko, fosfor, bakır, K ve D vitamini gib..
15,00 TL Vergiler Hariç:15,00 TL
Limon Tuzu Tane 1 Kg Limon tuzu bağırsak, böbrek ve ve karaciğeri temizler. Bakterilere karşı vücudu korur. C vitamini açısından zengindir. Böbrek ve safra taşı düşürmede etkilidir.Limon Tuzunun Faydaları Nelerdir?Limon tuzu ağız bakımı ve diş taşı için gargara olarak suyla karıştırılıp düzenli olar..
20,00 TL Vergiler Hariç:20,00 TL
Tıbbi Papatya 100 gr..
25,00 TL Vergiler Hariç:25,00 TL
Üzüm Çekirdeği 500 gr Kara üzüm çekirdeği, üzümün tamamen yenilebilir yerlerinden elde edilmiş bir ürün. Besin değeri oldukça yüksek olan bu kara üzüm çekirdeğinin içerisinde birbirinden çeşitli vitaminler de bulunuyor.Üzüm ÇekirdeğiÜzüm çekirdeği; fenolik olarak adlandırılan elementler, proant..
20,00 TL Vergiler Hariç:20,00 TL
Günlük Sakız Pekmezi 590GrGünlük sakızı özü, kudretnarı, glabra estresi vb bitki özleri kombine edilmiştir. Mide ve bağırsakları koruyunuz, ülser, reflü, gastrit iki parmak bağırsağındaki ülser, kolit, hemoroit, mantar ve kabızlık ta çok etkili bir bitkisel gıda takviyesidir. Kan şekeri seviyelerini..
670,00 TL Vergiler Hariç:670,00 TL
Yörük Lokman Organik Harnup Pekmezi 850 GrKeçiboynuzu diğer adıyla harnup pekmezi içerisinde birçok yararlı bileşen içerir. Bunlar; A,B,B2,B3 ve D gibi vitaminler, potasyum kalsiyum, demir, çinko gibi mineraller bulunmaktadır. Fenolik bileşenler bakımından da oldukça zengindir.İçeriğindeki bileşenle..
135,00 TL Vergiler Hariç:135,00 TL
Adaçayının faydaları:Adaçayı, aşırı terleme sorununu azaltmaya yardımcı olur.Bu nedenle menopoz dönemindeki kadınalar için iyi bir öneridir.Stres azaltıcı ve sakinleştirici etkisi vardır. Sinirsel sorunlar kaynaklı baş ağrılarını hafifletir.Adaçayının içeriğinde bulunan C vitamini, bağışıklık sistem..
25,00 TL Vergiler Hariç:25,00 TL
Börülce 1 KgBörülce, lif, protein, demir, potasyum ve folik asit gibi önemli besin maddeleri bakımından zengin bir sebzedir.Ayrıca düşük yağ içeriğiyle de tercih edilir...
69,90 TL Vergiler Hariç:69,90 TL
KENDİ KARIŞIMIMIZLA ELDE ETTİĞİMİZ YAĞIMIZ LA ÇOCUKLARIMIZIN KEMİK GELİŞİMİNE DESTEK OLACAK HARİKA BİR ÜRÜNDÜR. SİPARİŞ VERMEK İSTEDİĞİNİZDE BİLGİ İÇİN BİZE ULABİLİRSİNİZ..
370,00 TL Vergiler Hariç:370,00 TL
Lezzetli Maraş kahvaltıların vazgeçilmezi olan çemen, doğal baharat karışımları ile karşınızda…Çemen Baharatı İçerisinde Karabiber, Kişniş, Toz Biber, Nane,  Kekik, Himalaya Tuzu, Toz Sarımsak, Çemen Unu, bulunan bir karışımıdır.Çemen Baharatı, özellikle kahvaltılarda tükettiğimiz Kahvaltılık Ç..
24,00 TL Vergiler Hariç:24,00 TL
Kan kolesterolünü düzenlemesi, bağırsak fonksiyonlarını koruması, kabızlığı önlemesi, uzun süre tokluk hissi vererek zayıflamaya yardımcı olması, kalsiyum ihtiyacını karşılaması chia tohumunun faydalarındandır...
35,00 TL Vergiler Hariç:35,00 TL
Çörek otu, düğün çiçeğigiller familyasından yaklaşık 14 türü kapsayan bir yıllık bitki cinsi.Çörek otu yıllık otsu bir bitkidir, tohumlarından çoğalır. Kumlu gevşek toprakları sever, çiçeklenme dönemine kadar su ister daha sonra sulanmaz. Tohumları haşhaş bitkisinde olduğu gibi kozalak içerisinde ol..
15,00 TL Vergiler Hariç:15,00 TL
Cinsel performans arttırır ve oldukça etkilidir.Dolaşım bozukluğuna veProstat a faydalıdır..
518,00 TL Vergiler Hariç:518,00 TL
Himalaya Tuz Lambası 1-2 Kg1 ADET HİMALAYA TUZ LAMBASI 1-2 KG, 1.KALİTE ŞEKİL PEMBE / TURUNCU RENK HİMALAYA TUZ LAMBASI, ORJİNAL, BODUR KÜT KÜÇÜK BOY 16-20 CM TUZ LAMBASIHİMALAYA TUZ LAMBALARI, PEMBE, TURUNCU, KIRMIZI, AÇIK VE KOYU RENK TONLARINDADIR.%100 ORİJİNAL HİMALAYA TUZ LAMBASI PAKİSTANDAN İT..
250,00 TL Vergiler Hariç:250,00 TL
Gösterilen: 1 ile 60 arası, toplam: 136 (3 Sayfa)