Menu
Your Cart
Havale/EFT Ödeme %4 İNDİRİM!

Cemil Efendi

Cemil Efendi Biberiye Suyu 1ltDistilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı biberiye suyu.Kullanım Talimatı1/4'ü biberiye suyu doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Serin yerde, ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Göz ile temasından kaçının..
74,00 TL Vergiler Hariç:74,00 TL
Cemil Efendi Çakşır Kökü Suyu 1ltSinir Sistemi Üzerinde Yatıştırıcı Etkiye Sahiptir.Depresyona ve Strese Faydalıdır.Uymaya Yardımcı Olur.Sindirim Sistemi Düzenleyicidir.Kabızlık Sorununu Ortadan Kaldırmaya Yardımcı OlurAfrodizyak Olarak Kullanılır.Kemiklerin Güçlenmesini Sağlar.İçindekilerDistilasyo..
85,00 TL Vergiler Hariç:85,00 TL
Cemil Efendi Civan Perçemi Suyu 1ltMİDE AĞRILARINA YARDIMCI BİTKİSEL SUCEMİL EFENDİ CİVAN PERÇEMİSUYU NASIL ÜRETİLİR ? Türkiye de yetiştirilen Civan perçemi bitkisisnin yaprak kısımları Damıtma ( bir bitkinin zengin bileşenlerini elde etmenin en etkili yolu ) yöntemi ile elde edilir.Sağlıklı ve doğa..
69,00 TL Vergiler Hariç:69,00 TL
Cemil Efendi Gümüş Suyu 125grGümüşün antimikrobiyal özelliklerinden faydalanılarak üretilen bir üründür.Gümüş, doğal bir antibiyotik olarak bilinir ve bakterilerin çoğalmasını engelleyerek enfeksiyon riskini azaltabilir.Cemil Efendi Gümüş Suyu, içindeki gümüş partikülleri sayesinde çeşitli enfeksiyo..
95,00 TL Vergiler Hariç:95,00 TL
Cemil Efendi Karabaş Otu Suyu 1ltDistilasyon yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı karabaş otu suyu.Kullanım Talimatı:1/4'ü karabaş otu suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Uyarılar:Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz.KARABAŞ OTU FAYDALARIZekayı ve h..
50,00 TL Vergiler Hariç:50,00 TL
Cemil Efendi Kekik Suyu 1ltİçindekilerSu Buharı Distilasyonu yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı Kekik Suyu.Kullanım Talimatı1/4'ü Kekik suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.UyarılarSerin yerde, ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. G..
59,00 TL Vergiler Hariç:59,00 TL
Cemil Efendi Keten Tohumu Yağı 250mlİçindekilerSoğuk pres yöntemiyle elde edilmiştir. %100 Keten (sabit) yağıdır.Kullanım TalimatıHer gün 1 tatlı kaşığı içilmesi tavsiye edilir.UyarılarSerin yerde, ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Işıktan koruyunuz...
135,00 TL Vergiler Hariç:135,00 TL
Cemil Efendi Papatya Suyu 1ltSu Buharı Distilasyonu yöntemi ile elde edilmiş, içme amaçlı Papatya Suyu.Kullanım Talimatı1/4'ü Papatya suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz.Serin yerde, ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Göz ile teması..
50,00 TL Vergiler Hariç:50,00 TL
Cemil Efendi Yakı Otu Suyu 1ltİncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.Cemil efendi yakı otu suyu %100 doğal damıtma (su buharı distilasyonu) ile elde edilmiştirYakı Otu Suyunun mucizesi Düzenli kullanımda Prostat rahatsızlığının yok olmasına yardımcı olmasıdır.Etkili kullanı..
80,00 TL Vergiler Hariç:80,00 TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)