Menu
Your Cart
Havale/EFT Ödeme %4 İNDİRİM!

Dökme Baharat

Himalaya Tuzu Pembe Tane 1 Kg Dökme Himalaya tuzu pembe; aşırı basınç altında kalarak kristalleşir ve rengi pembeye dönüşür. Katıksız tuz çeşididir. Yemeklere lezzet katar.Sipariş vermeniz durumunda 1 Adet 1 Kg'lık Himalaya Tuzu Pembe Tane gönderilir.Faydaları;Bakterileri öldürür.Yüksek oranda miner..
35,00 TL Kdv Hariç:35,00 TL
Üzüm Çekirdeği 500 gr Kara üzüm çekirdeği, üzümün tamamen yenilebilir yerlerinden elde edilmiş bir ürün. Besin değeri oldukça yüksek olan bu kara üzüm çekirdeğinin içerisinde birbirinden çeşitli vitaminler de bulunuyor.Üzüm ÇekirdeğiÜzüm çekirdeği; fenolik olarak adlandırılan elementler, proant..
20,00 TL Kdv Hariç:20,00 TL
Ginsengİnsan şekline benzerliği nedeniyle Çince ’ insan bitkisi ‘ olarak adlandırılan ginseng in iki farklı çeşidi vardır. Bunlar Asya ginsengi ve Amerikan ginsengidir. Asya ginsengi aynı zamanda Panax ginseng, Çin veya Kore ginsengi, ya da kırmızı ginseng olarak adlandırılır. Panax anlam olarak her..
59,00 TL Kdv Hariç:59,00 TL
Toz Pembe Himalaya Tuzu 1 Kg
ÇOK SATAN
Toz Pembe Himalaya Tuzu 1 Kg Astım tedavisinde tercih edilir. ...Stresi yok eder.Böbreklerdeki asitlerin temizlenmesini sağlar.Antioksidan özelliği ile vücuttaki zararlı maddeleri atar.Uykuyu düzene sokar. ...Havadaki nemi dengeler ve bulunduğu yeri arındırır.Metabolizmayı hızlandırır ve kilo v..
35,00 TL Kdv Hariç:35,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)