Menu
Your Cart
Havale/EFT Ödeme %4 İNDİRİM!

Themra

Themra Ballı Harnuplu Macun Erkeklerde cinsel gücü arttırır, iktidarsızlık ve sertleşme sorununu giderir, sperm sayısını çoğaltır. Kadınlarda adet dönemlerini ve yumurtlamayı düzene sokar ve yumurtayı güçlendirir. Erkek ve kadınlarda hormonal sistemin düzene girmesini sağlar. Enerji verici yapı..
110,00 TL Vergiler Hariç:110,00 TL
Themra Ballı Kudret Narı 420grDoğaldır, kimyasal madde içermez. Iiçeriğinde kimyasal koruyucu yoktur. Içerik: süzme(çiçek)bal(%45), glikoz şurubu, kudret narı(%2), dut pekmezi, karabuğday, rezene, üzerlik tohumu, anason, zencefil, beyaz hardal, okaliptus yaprağı, kokulu sumak, funda, biberiye, mersi..
119,00 TL Vergiler Hariç:119,00 TL
Themra Ballı Propolisli Macun PROPOLİS NEDİR? PROPOLİSİN FAYDALARI NELERDİR?Propolis Nedir?Propolis, arıların bitki öz suları ile kendi balmumlarını karıştırarak oluşturdukları yeşilimsi kahverengi yapışkan maddedir. Ancak bal ile aynı şey değildir. Arı üretimini kovanını kaplamak amacıyla yapa..
129,00 TL Vergiler Hariç:129,00 TL
Themra Enginarlı Macun Enginar Macunu Nedir?Enginar macunu, enginar suyunun bal ya da şeker ile karışmasından meydana gelen kıvamlı koyu renkli bir besin maddesidir.Sağlık için sayısız faydaları bulunan bu macun, düzenli tüketildiğinde ilaç kadar etkili olmaktadır.Enginar macununun ilaç olmadığ..
105,00 TL Vergiler Hariç:105,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)