Menu
Your Cart
Havale/EFT Ödeme %4 İNDİRİM!

Tuz & Şeker

Çankırı Toz Kaya Tuzu kaya tuzu çeşitleri arasında yer alan toz haldeki sofra tuzu kolaylıkla kullanılır. Yemek ve salatalarda yaygın kullanılır.Sipariş vermeniz durumunda 1 Adet 1 Kg'lık Çankırı Kaya Tuzu gönderilir.Faydaları;Vücudun tuz ihtiyacını karşılar.Metabolizmayı hızlandırır.Açlık hiss..
20,00 TL Kdv Hariç:20,00 TL
Himalaya Tuzu Pembe Tane 1 Kg Dökme Himalaya tuzu pembe; aşırı basınç altında kalarak kristalleşir ve rengi pembeye dönüşür. Katıksız tuz çeşididir. Yemeklere lezzet katar.Sipariş vermeniz durumunda 1 Adet 1 Kg'lık Himalaya Tuzu Pembe Tane gönderilir.Faydaları;Bakterileri öldürür.Yüksek oranda miner..
35,00 TL Kdv Hariç:35,00 TL
Karışık Renkli Pasta Süsü 1000 gr Pasta SüsüRenkli küçük şekerlerdir.Kek, pasta ve tatlılarda süsleme ve dekoratif malzeme olarak kullanılabilir.Muhafaza ŞekliSerin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz...
60,00 TL Kdv Hariç:60,00 TL
Limon Tuzu İnce Toz 1 KGKullanım AlanıŞeker, şekerleme, bira ve reçel üretiminde ph düşürmek için kullanılırSebze ve meyvelerin kararmasını, kahverengiye dönmesini engellemek için kullanılırŞaraplarda kullanımı bakter, mantar ve küf oluşumunu engellerDondurma, şerbet, jöle, dondurulmuş patates, balı..
21,25 TL Kdv Hariç:21,25 TL
Magnezyum Sülfat ( İngiliz Tuzu ) İngiliz tuzu bünyesinde kükürt, oksijen ve magnezyum gibi maddeler barındıran bir inorganik tuz çeşididir.Tıpkı kaya tuzuna benzese de içerik açısından çok daha farklı bir tuz çeşidi. Halk arasında acı tuz olarak da kendine isim bulan İngiliz tuzu günümüze kada..
80,00 TL Kdv Hariç:80,00 TL
Limon Tuzu Tane 1 Kg Limon tuzu bağırsak, böbrek ve ve karaciğeri temizler. Bakterilere karşı vücudu korur. C vitamini açısından zengindir. Böbrek ve safra taşı düşürmede etkilidir.Limon Tuzunun Faydaları Nelerdir?Limon tuzu ağız bakımı ve diş taşı için gargara olarak suyla karıştırılıp düzenli olar..
20,00 TL Kdv Hariç:20,00 TL
Frt Plus İngiliz Tuzu 200 Gr ( Epson )İngiliz tuzu ne işe yarar dediğimizde en önemli özelliği kabızlığa iyi gelmesidir. Doğal bir kabızlık ilacı olarak bilinmektedir. Bunun haricinde ödem gideren ve idrar söktürücü özelliği bulunan İngiliz tuzu, aynı zamanda şişliklerin giderilmesi için sık sık ter..
29,00 TL Kdv Hariç:29,00 TL
Himalaya Tuz Lambası 1-2 Kg1 ADET HİMALAYA TUZ LAMBASI 1-2 KG, 1.KALİTE ŞEKİL PEMBE / TURUNCU RENK HİMALAYA TUZ LAMBASI, ORJİNAL, BODUR KÜT KÜÇÜK BOY 16-20 CM TUZ LAMBASIHİMALAYA TUZ LAMBALARI, PEMBE, TURUNCU, KIRMIZI, AÇIK VE KOYU RENK TONLARINDADIR.%100 ORİJİNAL HİMALAYA TUZ LAMBASI PAKİSTANDAN İT..
250,00 TL Kdv Hariç:250,00 TL
Himalaya Tuz Lambası 2 - 3 Kg Arası Gece LambasıKullanım Ömrü en az 100 Yıldır.Himalaya Kaya Tuzu Lambası 2 -3 kg arası gelmektedir.Himalaya tuz lambalarının 2 - 3 Kilogram ağırlığı arasındaki olanları 10 - 25 m2 oda için ideal olup özellikle çocuk odaları veya yatak odalarında sağlıklı bir ortam ol..
300,00 TL Kdv Hariç:300,00 TL
Himalaya Tuz Lambası 4-6 Kg Ağırlığında Tuz lambaları havadaki nem ve rutubeti emerek ortamdaki akar ve mite (mayt) ların yaşayamayacağı bir atmosfer oluşturur.Negatif iyon yayarak alerjenleri ve pozitif yüklü iyonları nötralize eder.Radyasyon yayan, telefon, wifi modem, tv, radyo, telsiz, uydu..
350,00 TL Kdv Hariç:350,00 TL
Toz Pembe Himalaya Tuzu 1 Kg
ÇOK SATAN
Toz Pembe Himalaya Tuzu 1 Kg Astım tedavisinde tercih edilir. ...Stresi yok eder.Böbreklerdeki asitlerin temizlenmesini sağlar.Antioksidan özelliği ile vücuttaki zararlı maddeleri atar.Uykuyu düzene sokar. ...Havadaki nemi dengeler ve bulunduğu yeri arındırır.Metabolizmayı hızlandırır ve kilo v..
35,00 TL Kdv Hariç:35,00 TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)